تازه های اخبار تازه های اخبار

نشست تخصصی با مسیولین بنیاد مسکن استان زنجان

نشست تخصصی رفع موانع و مشکلات اعطای تسهیلات روستایی و وصول مطالبات با مسیولین بنیاد مسکن استان و شهرستانها

بانک مسکن توانسته با پشتیبانی از اجرای طرحهای دولت در بازسازی و مقام سازی بخش مسکن روستایی و شهری برای اقشار کم درآمد با همکاری بنیاد مسکن نقش موثری ایفا نماید. 

سلمان داشاد مدیر شعب استان در نشستی که با حضور مدیر و معاونین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان برگزار شد با بیان این مطلب، بانک مسکن را تنها بانک دولتی، تخصصی و عامل در بخش مسکن نام برد که توانسته با تجربه دیرینه خود خدمت رسان اقشار مختلف کشور باشد.

ایشان با اشاره به این که هر دو سازمان در بخش مسکن و ساختمان فعالیت هم سویی دارند گفت : با رونق گرفتن بخش مسکن و ساختمان که به صورت مستقیم و غیر مسقیم با چندین شغل در ارتباط است، اهمیت به سزایی در اقتصاد کشورداشته و بر این اساس این مدیریت از همکاری با همه سازمانها و ارگانهای دولتی به منظور توسعه خدمت رسانی به مشتریان و تمامی اقشار جامعه استقبال می کند.

وی ضمن ارایه آمار عملکرد بانک در بخش مسکن و ساختمان و اعطای تسهیلات افزود : تاکنون تعامل و همکاری دو سازمان در اجرای طرحهای دولت بالاخص اعطای تسهیلات روستای ، خیرین و انبوه سازان انجمن خیرین مسکن ساز و سایر پروژه ها برای خدمت رسانی به اقشار کم در آمد جامعه بسیار مناسب بوده و به همین منظور آمادگی بیش از پیش در ارایه خدمات بانکی در اسرع وقت به این مجموعه را اعلام نمود.

مدیر شعب از کارکنان بنیاد مسکن که در امر وصول مطالبات روستایی با مسیولین شعب تحت پوشش این بانک همکاری می نمایند تقدیر نموده و اظهار داشت : وصول مطالبات روستای یکی از مشکلات اصلی بانک بوده و بایستی با همکاری همدیگر و ارایه راهکارهای ممکن در این بخش تعاملات بیشتری داشته و با برگزاری و نشست های تخصصی با مسیولین بنیاد مسکن استان و شهرستانها در خصوص وصول مطالبات و رفع موانع و مشکلات اعطای تسهیلات روستایی و فروش اقساطی تدابیری اندیشیده شود.

صنعتی منفرد مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان ضمن تجلیل و ابراز خرسندی از این نشست های تخصصی و تقدیر از پیگیریهای مجدانه مدیر شعب استان بیان نمود : بانک مسکن و بنیاد مسکن دو سازمان مجزا از هم ولی در عین حال دارای اهداف و ماموریت های مشابه دارند که بنیاد مسکن بخش کوچکی از این مجموعه محسوب می شود.

ایشان افزود : علی رغم کاهش ساخت و ساز در بخش مسکن، در حال حاضر تعداد 300 واحد مسکونی در گلشهر زنجان استارت خورده و سایر پروژه های بزرگ در مراحل آغازین برای اجرا می باشد. همچنین در جهت پیشگیری از ساکنین روستاهایی که کمتر از 20% مقام سازی شده و یا رو گسل قرار دارند، امسال برای اجرا در دستور کار بنیاد می باشد.

مدیر کل بنیاد در رابطه با همکاری در بخش وصول مطالبات تصریح کرد : تبلیغات نماینده ولی وفقیه در بنیاد مسکن در جلسات سازمان تبلیغات اسلامی و ایمه جماعت برای آگاه سازی ایشان در جهت اطلاع رسانی به بدهکاران در خصوص مطالبات بانک و اینکه این اموال جزو بیت المال می باشد، اقدام مناسبی بوده و کمک شایانی به بانک خواهد کرد.

آخرین بروزرسانی 1397/11/25