مسکن مهر

بازدید از پروژه 65 واحدی مسکن مهر ضیای آباد

مسکن مهر

بازدید مدیر شعب بانک مسکن استان قزوین و مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از پروژه 65 واحدی مسکن مهرضیایآباد .
سید اصغرحسینی مدیر شعب استان قزوین در بازدید از پروژه 65 واحدی شهر ضیایاباد به منظور تسریع در اجرای پروژه وحل مشکلات احتمالی پیش رو اظهار داشت: با توجه به اینکه تامین مسکن از نیازهای اساسی مردم کشور است، طرح ساماندهی بازار مسکن ارزان قیمت برای مردم در تمام نقاط کشور دردستور کار بانک قرار گرفت.
وی بااشاره به این مطلب که بانک مسکن تا کنون همکاری لازم را درپرداخت تسهیلات مسکن مهرداشته افزود: در تمامی پروژه ها بانک بدرستی تسهیلات مورد نیاز را در زمان لازم پرداخت نموده و از لحاظ پرداخت جلوتر از پیشرفت فیزیکی طرح نیز بوده ، وپیمانکاران طرح نیز باید بکار خود سرعت بیشتری بخشیده تا در موعد مقررپروژه ها به پایان برسد.
حسینی ضمن تشریح وضعیت مسکن مهر در شهرستانهای مختلف خواستار هماهنگی و همکاری بیشتر اداره کل بنیاد برای پیشبرد اهداف طرح مسکن مهر و سایر سیاستهای بانک در بخش مسکن استان شد.
احمد فیروزی مدیر بنیاد مسکن استان قزوین نیز در این بازدید، اظهارداشت احداث واحدهای مسکن مهر بدون تلاش شبانه روزی کارکنان بانک مسکن که همواره در این راه در کنار ما و متقاضیان مسکن مهر بودند، حاصل نمی شد و جا دارد از مدیر و کارکنان بانک مسکن برای این اهتمام جدی، تقدیر و تشکر کرد.
در ادامه مقرر شد، به منظور هماهنگی در خصوص تحویل واحدها ی این پروژه به اعضا، فهرست واجدین شرایط تهیه و در اختیار بانک مسکن برای تحویل کارت قسط قرار گیرد.
آخرین بروزرسانی 1394/5/3