بهره برداری از5006 واحد مسکن مهر درهفته دولت

بهره برداری از5006 واحد مسکن مهر درهفته دولت

رشد 60 درصدی تسهیلات ساخت مسکن استان قزوین نسبت به مدت مشابه آن در سال گذشته
ید اصغر حسینی - مدیر شعب استان قزوین - درجریان افتتاح 5006 واحد مسکن مهر به مناسبت هفته دولت در گفتگوی خبری با خبرنگاران، به واگذاری مسکن مهر در استان قزوین اشاره کرد و افزود: بیش از ۸5 درصد واحدهای مسکن مهر فروش اقساطی شده است.
حسینی با بیان اینکه بخش مسکن در اقتصاد کشور نقش حیاتی دارد اظهار داشت مسکن موتور محرکه بخش اقتصادی در کشور است وبا توجه به اقدامات بسیار خوب بانک مسکن در بخش تسهیلات خرید وساخت مسکن توانستیم دراستان در چهار ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه آن در سال 94 در بخش پرداخت تسهیلات ساخت 60 درصد ودر بخش خرید مسکن 23 درصد رشد داشته باشیم.
حسینی افزود: شواهد نشان می دهد بخش مسکن به سمت رونق در حال حرکت است و بانک مسکن ابزارهای متعددی برای پاسخگویی به مشتریان خود در این بخش دارد .
وی با اشاره به پرداخت تسهیلات ساخت بدون سپرده اظهار داشت انبوه سازان برای ساخت 2 واحد وبیشتر درمراکز استانها و شهرهای بالای 200 هزار نفر جمعیت به ازای هر واحد درصورت استفاده از فناوری نوین 130 میلیون تومان ، صنعتی سازی 110 میلیون تومان واگر از شیوه سنتی سازی استفاده نمایند 90 میلیون تومان می توانندازبانک مسکن تسهیلات ساخت دریافت نمایند.
حسینی همچنین درادامه شرایط پرداخت تسهیلات باسپرده وبدون سپرده خرید مسکن را تشریح کرد.
گفتنی است 5 هزار و 6 واحد مسکن مهر در استان قزوین، در هفته دولت با حضور احمد اصغری مهرآبادی قایم مقام وزیر راه و شهرسازی، حبیبی معاون عمرانی استاندار، سید اصغر حسینی مدیر شعب بانک مسکن استان، حامد مانی فرمدیر کل راه وشهرسازی وجمعی از بخش داران وفرمانداران استان افتتاح شد که از این تعداد 90واحد در شهرستان قزوین، 120واحد در شهرستان تاکستان، 270واحد در شهرستان آبیک و 4هزار و 526واحد در شهرستان البرز قرار دارد.
آخرین بروزرسانی 1395/7/4