تقدیر مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران از مدیریت شعب استان قزوین

بنیاد شهید

تقدیر مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران از مدیریت شعب استان قزوین

تقدیر مدیر کل بنیاد شهید وامور ایثارگران از مدیریت شعب استان قزوین به دلیل عملکرد مطلوب در پرداخت تسهیلات یارنه ای خرید ، ساخت و تعمیر مسکن خانواده شهدا وایثارگران

غلامرضا حقایق پور- مدیرکل بنیاد شهید امور ایثارگران در جریان دیدار با سید اصغر حسینی مدیر شعب استان قزوین با اهدای لوح تقدیر از مسیو لین مدیریت وکارکنان بانک مسکن استان قزوین تقدیر کرد.

وی اظهار داشت رفع مشکل مسکن خانواده‌های شهدا و ایثارگران در دستور کار بنیاد است و مسیولان مربوطه در جهت خانه‌دار شدن این قشر معظم جامعه تمام تلاش خود را انجام می دهندکه همکاری بانک مسکن  با بنیاد در این خصوص ستودنی است.

سید اصغر حسینی – مدیر شعب استان قزوین نیز با بیان اینکه در سال جاری طبق سهمیه ابلاغی از مجموع 170 فقره سهمیه اختصاصی بابت ساخت و خرید مسکن خانواده شهدا و ایثارگران استان ، به تعداد 157 فقره به مشمولین  این طرح پرداخت شده که مابقی متقاضیان  نیز در صورت مراجعه وتشکیل پرونده در اسرع وقت تسهیلات مربوطه پرداخت خواهد شد.

حسینی افزود طی سال جاری، وام مسکن به جامعه ایثارگران در مرکز استان قزوین ۷۰ میلیون تومان، شهرهای اطراف ۶۰ میلیون تومان و روستاها ۳۵ میلیون تومان پرداخت شده است.

 

آخرین بروزرسانی 1396/10/24