معرفی محصولات وخدمات بانک در نمایشگاه صنعت ساختمان

معرفی محصولات وخدمات بانک در نمایشگاه صنعت ساختمان

نمایشگاه صنعت ساختمان وصنایع وابسته با مشارکت کنندگان از استان های قزوین،تهران و البرز به منظور معرفی محصولات خود در بخش صنعت ساختمان برگزارشد.
به منظور معرفی محصولات وخدمات بانک مسکن مدیریت قزوین نیز با حضور در نمایشگاه صنعت ساختمان که در هفته دولت برگزارشد علاوه بر معرفی محصولات بانک ،اقدامات بانک در استان را برای مراجعه کنندگان تشریح کرد.
در این نمایشگاه مهدی رجبی – معاون مالی وفناوری و روسای شعب مرکزی قزوین ،فردوسی ،بلوار مدرس، بلوار امام خمینی (ره) ،رییس دایره اعتبارات وکارشناس روابط عمومی وبازاریابی طی4 روز محصولات وخدمات بانک را برای مراجعه کنندگان تشریح نمودند.
مهدی رجبی معاون مالی وفناوری در این نمایشگاه اظهار داشت نمایشگاه صنعت ساختمان فرصت مناسبی است تا خدمات ومحصولات بانک به اصناف مرتبط به بخش مسکن وهمچنین بازدید کنندگان اطلاع رسانی شود . 
وی اظهار داشت مشاوره صحیح وراهنمایی مناسب میتواند در جذب مراجعه کنندگان واستفاده از خدمات بانک بسیار موثر باشد .
وی همچنین افزود با تشریح انواع خدمات بانک به ویژه تسهیلات ساخت به انبوه سازان انتظار میرود با استقبال بیشتری ازسوی انبوه سازان جهت استفاده از تسهیلات ساخت مواجه شویم.
بر اساس این گزارش محورهای حضور در نمایشگاه ساختمان و صنایع وابسته مانند رادیاتورهای پنلی،دستگاه تهویه ، سیستم های سرمایشی و گرمایشی ، لوازم بهداشتی ساختمان ، درب و پنجره و یراق آلات، پروفیل، شیرآلات ساختمان ، عایق های فوم ، پله برقی ، تابلوفرمان آسانسور ، فرآورده های بتنی و... در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت .
آخرین بروزرسانی 1395/7/4