تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب کردستان خبر داد:

برگزاری مسابقه عکاسی یادواره حاج ابوالقاسم رحیمی انارکی

مدیر شعب استان کردستان از برگزاری مسابقه عکاسی گرامیداشت یاد و خاطره مدیر عامل فقید بانک مسکن حاج ابوالقاسم رحیمی انارکی با موضوع «بانک مسکن و خدمت رسانی صادقانه »، در این مدیریت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان: سلیمی با اعلام این خبر گفت: بدون شک آقای رحیمی انارکی مدیر عامل فقید بانک مسکن ، نماد خدمت رسانی صادقانه به مردم است لذا مدیریت کردستان به پاس خدمات ارزنده ایشان در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان جهش تولید نامگزاری شده است اقدام به برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع «بانک مسکن و خدمت رسانی »، نموده است.

سلیمی برگزاری این مسابقه را در دو بخش کارکنان و مشتریان اعلام کرد و افزود: علاقمندان می توانند آثار خود را در موضوعات «بانک مسکن و جهش تولید» ، «بانک مسکن و عمران و آبادانی ایران اسلامی» و «بانک مسکن و خدمت رسانی صادقانه» حداکثر تا پایان خرداد ماه به روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان ارسال نمایند.

وی از برگزاری مستمر این مسابقه در سالهای آتی خبر داد و ابراز داشت: مدیریت کردستان در نظر دارد این مسابقه را بصورت سالیانه در اردیبهشت ماه همزمان با سالگرد درگذشت آقای رحیمی انارکی برگزار نماید و به آثار برتر نیز جوایز ارزنده ای اهدای نماید.

لازم بذکر است بانک مسکن در استان کردستان دارای 22 شعبه جهت خدمت رسانی به مردم استان می باشد که 10 شعبه آن در شهرستان سنندج و 12 شعبه آن در سایر شهرهای استان واقع شده است.

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط