تازه های اخبار تازه های اخبار

گردهمائی رؤسای شعب حوزه غرب استان اصفهان

گردهمائی رؤسای شعب حوزه غرب استان اصفهان

با حضور مسئول و معاون حوزه غرب و روسای شعب تحت پوشش ، نشستی با هدف بررسی عملکرد شش ماهه اول و نیز مرور اهداف و برنامه های بانک در شش ماهه دوم باقیمانده تا پایان سال برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان در این نشست امیرعباس شیرانی نژاد مسئول حوزه در ابتدا ضمن تقدیر از عملکرد شعب تابعه ، به تشریح سیاستهای اعتباری و تبیین اهمیت اعتبارسنجی در پرداخت تسهیلات پرداخت و بهره برداری حداکثری شعب را از طرح میثاق و تبصره 16 خواستار شد.

وی در ادامه به تجزيه و تحليل پارامترهاي مندرج در ارزيابي عملكرد و نيز شاخصه های موثر در درجه بندي شعب پرداخت و برجذب منابع پایدار وارزان قیمت و وصول مطالبات تاکید کرد.

رئیس حوزه در پایان صحبتهای خود از شعب برتر در بخش های صدور ضمانت نامه ، حسابهاي قرض الحسنه جاري و  پس انداز ، حسابهاي صندوق پس انداز مسكن جوانان ، حسابهاي ممتاز و تسهيلات اعطايي از محل اوراق گواهي حق تقدم تقدیر کرد و تلاش و کوشش بیش از پیش کلیه پرسنل شعب را با هدف دستیابی به جایگاه اصلی و واقعی شعب حوزه غرب خواستار شد.

درپایان نیز تعدادی از روسای شعب حوزه كه در زمينه هاي جذب منابع ، وصول مطالبات عقود مشاركتي و مبادله اي عملکرد موفقی داشتند نسبت به بیان تجربیات ، دیدگاه ها و نظرات  و پیشنهادات خود پرداختند
آخرین بروزرسانی 1398/7/10