مراسم روز زن

مراسم روز زن

مزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن از همکاران زن مدیریت استان ایلام ،تقدیر شد.

 به مناسبت روز زن:

از بانوان همکار مدیریت تقدیر شد

همزمان با ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن از همکاران زن مدیریت استان ،تقدیر شد.

در این مراسم که با حضور بهروز سلیمانی - مدیر شعب استان ایلام و نصرالهی - معاون مدیر شعب برگزار شد ،از بانوان همکار مدیریت با اهدای هدایا تقدیر بعمل آمد.

بهروز سلیمانی - مدیر شعب استان ایلام در  طی سخنانی با تبریک روز زن ضمن اشاره به برخی ویژگیهای شخصیتی حضرت زهرا(س) ،به جایگاه زن در جامعه و نقش حجاب پرداخت و سلامتی جامعه و اجتماع را ناشی از نقش اساسی زنان بر شمرد  و گفت : نیمی از جمعیت جامعه را زنان تشکیل می دهند و آنان هستند که با رعایت حجاب و موازین شرعی می توانند برای خود ارزش آفرین شده و با ایجاد زمینه های پویایی در خانواده ،باعث کاهش پیامدهای منفی و استحکام خانواده و جامعه کردند .

مدیر شعب استان سپس به دیدگاه اسلام و پیامبر در خصوص زن پرداخت و اصلاح و ایمن سازی جامعه را در گروه حجاب و عفاف زنان دانست.

وی افزود : تمامی دستورات اسلام و قرآن در مورد زنان ،جهت حفظ حرمت و جایگاه زن بوده و به هیچ عنوان موافق عدم حضور زنان در عرصه های اجتماعی و عمومی نبوده است.

وی هم چنین  نقش سازنده بانوان همکار در ارتقای و رشد جایگاه بانک مسکن در کشور را مثبت ارزیابی نمود و اذعان داشت: برای رسیدن به موفقیت ،مشارکت و همراهی همکاران خانم را نمی توان انکار کرد و در خیلی از مسایل همکاران اناث پیشرو و پیشقدم امور بانکی بوده اند .
در ادامه این مراسن با اهدای هدایا ارسالی از مرکز ، از بانوان همکار مدیریت تقدیر شد

آخرین بروزرسانی 1394/4/23