دو هزار واحد مسکن مهر استان ایلام افتتاح و تحویل متقاضیان شد

با حضور قایم مقام وزیر راه و شهر سازی:

دو هزار واحد مسکن مهر استان ایلام افتتاح و تحویل متقاضیان شد

با حضور قایم مقام وزیرراه و شهر سازی در امور مسکن مهر ،استاندار ایلام و مدیر شعب بانک مسکن استان ایلام ،دو هزار واحد مسکن مهر افتتاح و تحویل متقاضیان شد.
در این مراسم که مدیر کل راه و شهرسازی استان ،مسیولین دستگاهاههای اجرایی، اعضای تعاونی های مسکن و جمعی از مردم حضور داشتند، احمد اصغری مهر آبادی - قایم مقام وزیر راه و شهر سازی  در آیینی و به صورت نمادین با اهدای کلید یک واحد مسکونی پروژه مسکن مهر ایلام، افتتاح 2 هزار واحد مسکن مهر شهرهای ایلام ، ایوان، دره شهر و دهلران را اعلام نمود.
وی ضمن بازدید از پروژه های مسکن مهر شهر ایلام و تقدیر از عملکرد بانک مسکن ، از تکمیل و افتتاح 80  هزار واحد مسکن مهر تا پایان مهر ماه خبر داد و گفت : برای تکمیل سایر پروژه ها ، مشارکت و همکاری سایر دستگاههای اجرایی در بحث خدمات زیر بنایی از جمله واگذاری انشعابات آب ، برق، گاز و تلفن  را می طلبد که در صورت تحقق این امر، آمادگی این را داریم که 400هزار واحد مسکن مهر را تا پایان سال به متقاضیان واگذار کنیم.
مهر آبادی مجموع واحدهای مسکن مهر کشور را 2میلیون و 300هزار واحد اعلام و اظهار داشت: تا کنون یک میلیون و 820هزار واحد به بهره برداری رسیده و در نظر داریم که تا پایان سال 1395 بقیه واحدهای باقیمانده را نیز در اختیار متقاضیان قرار دهیم.
قایم مقام وزیر راه و شهر سازی سهم استان ایلام از واحدهای مسکن مهر را 19 هزار واحد اعلام که از این تعداد،تحویل 15 هزار واحد تکیمل و تحویل مقاضیان شده است.
وی استان ایلام را از استانهای پیشرو در امرمسکن مهر ذکر کرد.
آخرین بروزرسانی 1394/11/19