بر انتقال منابع مالی و گسترش روابط تاکید شد

در نشست های مشترک مدیر شعب استان و مسیولان نظام مهندسی:

بر انتقال منابع مالی و گسترش روابط تاکید شد

به منظور تحقق اهداف بازاریابی ودر دو جلسه جداگانه مدیر و معاون مدیر شعب استان با اعضای سازمان نظام مهندسی، بر انتقال و تمرکز حسابها در بانک مسکن تاکید شد.
به منظور تحقق اهداف بازاریابی ودر دو جلسه جداگانه مدیر و معاون مدیر شعب استان  با اعضای سازمان نظام مهندسی، بر انتقال و تمرکز حسابها در بانک مسکن تاکید شد.
 در این نشست ها که در محل دفتر مدیر کل سازمان نظام مهندسی و باحضور رییس ومسیولان سازمان نظام مهندسی استان ایلام برگزار شد ،نصراللهی -مدیر شعب استان-ضمن بیان گزارشی از فعالیت ها، خدمات و قابلیت های بانک مسکن، بر انتقال منابع مالی و گسترش روابط تاکید نمود.
نصرالهی با تشریح خدمات بانک مسکن بر رضایت مندی مشتریان وسازمانهای هدف توسط بانک مسکن تاکید و اظهار داشت :هدف وتلاش بانک مسکن ارایه خدمات مناسب و پاسخ به نیازهای آنان می باشد.
وی خدمات بانک مسکن را فقط در حوزه مسکن ندانست وتصریح کرد :بانک مسکن و سازمان نظام مهندسی ارتباط تنگاتنگی از قدیم تا کنون ودر زمینه های مختلف باهم داشته اند که در این خصوص می توانند با مشارکت همدیگر در ساخت وساز و روان سازی امور مشتریان باهم مشارکت نمایند.
نصرالهی ؛لازمه انجام بهینه امور و تسهیل در امور مشتریان مشترک بانک و سازمان نظام مهندسی را ایجاد فکر و اندیشه جدید دانست .
آخرین بروزرسانی 1394/11/19