تازه های اخبار تازه های اخبار

امضای تفاهم نامه ساخت مدرسه شهدای بانک مسکن در گلستان

تفاهم نامه ساخت مدرسه 4 کلاسه شهدای بانک مسکن در استان گلستان به امضای مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان و مهندس لیوانی مدیر کل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان رسید.

مدیر شعب گلستان و مدیرکل نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس استان طی نشستی مشترک که در بانک مسکن برگزار شد، تفاهم نامه ساخت مدرسه 4 کلاسه شهدای بانک مسکن را که مقرر شده است با مشارکت بانک مسکن در روستای محروم یکه قوز سفلی واقع در شهرستان کلاله احداث و به بهره برداری برسد، امضای نمودند.

در این نشست مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان، اظهار داشت: بانک مسکن همواره آمادگی دارد تا در راستای رسالت و مسیولیت اجتماعی خود در حوزه ساخت مدارس در مناطق محروم استانها مشارکت و همیاری نماید.

مدیر شعب گلستان افزود، مبلغ 450 میلیون تومان اعتبار برای ساخت این مدرسه تخصیص یافته است.

همچنین در ادامه مهندس لیوانی مدیر کل نوسازی مدارس استان، طی سخنانی ضمن ابراز خرسندی و تشکر و قدردانی از مجموعه بانک مسکن به جهت مشارکت، تعامل و همیاری در ساخت مدرسه مذکور، این اقدام خداپسندانه را در راستای مسیولیت اجتماعی بانک مسکن بسیار شایسته ، ستودنی و ماندگار دانست. وی ابراز امیدواری نمود؛ این اقدام بانک در جهت کمک به رفاه و توسعه آموزشی و یادگیری دانش آموزان بوده و می تواند نقش مهم و اثرگذاری داشته باشد که برای آیندگان به یادگار خواهد ماند.

مهندس لیوانی خاطرنشان کرد: مقرر شده است پروژه ساخت و تکمیل این مدرسه همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به اتمام رسیده و در اولین روز مهرماه به بهره برداری برسد.

آخرین بروزرسانی 1399/2/27