تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار مدیر شعب گلستان با خانواده شهید گالش به مناسبت روز مادر

مجید اسدی فر مدیر شعب استان گلستان همزمان با فرا رسیدن ولادت فرخنده حضرت فاطمه زهرا (س) ، روز زن و هفته گرامیداشت مقام شامخ مادر ، همراه با معاون مالی و فناوری و رییس دایره منابع انسانی مدیریت با حاجیه مدینه پارسایی همسر شهید گرانقدر محمد باقر گالش و مادر ملک بابا گالش همکار شاغل در انتظامات این مدیریت دیدار و از ایشان تجلیل و تقدیر نمود.

گفتنی است ، مجید اسدی فر مدیر شعب گلستان ضمن ابراز خرسندی از این دیدار ، طی سخنانی خطاب به همسر شهید گالش گفت : شهیدان مجاهدانی بودند که علم رسالت و پاسداری از این انقلاب را به دوش کشیده و پیروی از حضرت ابا عبداله الحسین (ع) را به شاسیتگی پاس داشته و با خون پاک خود درخت تنومند نظام مقدس جمهوری اسلامی را آبیاری نمودند.

وی در ادامه افزود: ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، فرصت مغتنمی است که بتوانیم یاد و خاطره مردان مرد این سرزمین را زنده نگه داریم و در این راستا برآنیم تا با دیدار از مادران و خانواده های شهدای ضمن تجلیل و قدردانی از زحمات ارزشمند و ایثار و فداکاری ایشان با شهدای این مرز و بوم تجدید عهد و پیمان نموده و تسلی خاطر بازماندگان آنان را فراهم آوریم.

مدیر شعب گلستان همچنین ابراز امیداواری کرد تا با عنایت خاصه امام زمان (عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) تمامی دولتمردان و کلیه خدمتگزاران به نظام مقدس جمهوری اسلامی در پاسداری از آرمانهای انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) موفق و پیروز باشند.

در پایان این دیدار، مدیر شعب استان از همسر شهید محمد باقر گالش با اهدای گل ، لوح تقدیر و هدایا تجلیل و قدردانی و برای وی و خانواده ایشان آرزوی صحت و سلامتی در پناه الطاف لایزال الهی نمود.
آخرین بروزرسانی 1399/1/16