از روسای شعب برتر اردبیلی تقدیر شد.

از روسای شعب برتر اردبیلی تقدیر شد.

با حضور روسای شعب و دوایر و کارشناسان مدیریت اردبیل جلسه ارزیابی عملکرد مدیریت اردبیل برگزار شد.

 در این جلسه آقای کوهی فرد ضمن به اشاره به آمار و ارقام و اهم فعالیت های همکاران  در نیمسال اول98 و  ضمن تشریح و تبیین موارد مطرح شده در همایش مدیران ارشد بانک که در آذر ماه برگزار شده بود  گفت:  باید تلاش کنیم تا جایگاه واقعی استان اردبیل را   پیدا کنیم و در بین مدیریتها و نیز در استان بالاترین باشیم وانتظار مدیران ارشد بانک هم جز این نیست و اردبیل را همیشه در جایگاه سبز می خواهند چرا که پتانسیل های فراوانی در این استان موجود می باشد.

کوهی فرد به اهمیت  آزمون سنجش آموزش اشاره و گفت  وقتی آموز ش درست  اتفاق می افتد موجب بروز شدن و بالارفتن اطلاعات کارکنان شده و در نتیجه بهره وری بالا می رود.

کوهی فرد در ادامه  گفت:با توجه  به تعدد  بانک ها و موسسات مالی رقابت چشم گیری برای جذب سرمایه های عمومی جامعه بین بانک ها شکل گرفته است. یکی از کلید های موفقیت بانک ها در این عرصه رضایت کارکنانشان است که مستقیما سبب جلب رضایت مشتری و نهایتا افزایش سرمایه های بانک خواهد شد.

 وی در خصوص اهمیت مشتری مداری گفت:افزایش رضایت مشتری باعث کاهش شکایات و در نتیجه افزایش وفاداری خواهد بود. ولی یک مشتری ناراضی علاوه بر تمایل داشتن برای مراجعه به رقبا نارضایتی خویش را به دیگران اعلام می‌کند بنابراین وفاداری مشتری بیانگر تمایل مشتری برای برقراری ارتباط بلندمدت با سازمان و در نتیجه افزایش سود سازمان خواهد بود.

مدیر شعب اردبیل افزود :با توجه به  مصوبه بانک مرکزی  و اطلاع‌رسانی بانک‌ ها  وموسسات اعتباری به مشتریان خود مبنی بر فعال‌سازی رمز دوم پویا، مهمترین هدف این طرح، افزایش سطح امنیت در پرداخت‌ها و خریدهای اینترنتی بدون کارت است از این رو با توجه به افزایش قابل توجه کلاهبرداری‌های اینترنتی و بروز اتفاقات ناخوشایند برای مردم، قطع رمز دوم فعلی و جایگزینی رمز دوم پویا یا همان یکبارمصرف، امن‌ترین روش می‌باشد که در کشورهای مختلف نیز استفاده می‌شود. به‌همین منظور و با توجه به عملیاتی‌شدن این طرح از ابتدای دی‌ماه، مجددا توصیه می‌شود  همکاران محترم  ضمن فعالسازی  رمز دوم  پویای کارتهای خودشان  ،مشتریان  بانک را نیز از نحوه فعال‌سازی آگاه و اقدامات لازم را حداکثر تا پایان آذرماه جاری انجام دهند.

درادامه  اکبر صفاری معاون مدیر شعب اردبیل ضمن ضمن تشریح مزایای طرح 2 و 1 گفت  این طرح یک مزیت رقابتی برای بانک  در حالت فعلی و با توجه به  رقابت تنگاتنگ موسسات و بانکها بوده و بهترین فرصت برای جبران کمبود ها می باشد.

صفاری گفت  هنر یک رییس شعبه اینست که در همه بخشسها   بتواند موفق باشد و برای جذب منابع در انواع حسابها منجمله حسابهای صفر درصدی ، سود گیر و تعهدی  پیشگام باشد و باید توجه کنیم  که  اگر به یک حساب مثلا حساب  ممتاز متکی باشیم با نوسانات  جزیی بازار  منابع مدیریت  تحت تاثیر قرار دهد .

 معاون مدیر شعب اردبیل  خطاب به روسای شعب افزود  از تکنیک ساده ولی قدرتمند برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف تان استفاده کنید تا هم شانس موفقیت تان را افزایش داده باشید و هم اینکه با آرامش و بدون اضطراب و نگرانی به اهداف تان برسید.

 در پایان جلسه از آقای سید هادی پژوهی رییس شعبه نیرکه با کسب نمره 917  رتبه اول و آقای پیمان نظیری با کسب نمره845 رتبه دوم و آقای سیامک حسن زاده رییس وقت شعبه نمین با کسب818 نمره  رتبه سوم را در ارزیابی عملکرد  نیمسال اول 98 را از آن خود نموده بودند از طرف مدیر شعب اردبیل با اهدای لوح تقدیر و به ترتیب 50 ، 40 و 30 ساعت اضافه کارعلاوه بر اضافه کار پرداختی مرکز مورد تشویق قرار گرفتند.

 

آخرین بروزرسانی 1398/12/28