تازه های اخبار تازه های اخبار

داریوش رستمی رییس شعبه مرکزی کرج:

میز خدمت در شعبه مرکزی کرج مستقر شد

داریوش رستمی رییس شعبه مرکزی کرج با اعلام این خبر گفت: میز خدمت به منظور خدمات‌رسانی هر چه بهتر و دست‌یابی آسان مراجعان به خدمات قابل ارایه در شعبه مرکزی کرج راه‌اندازی شد.
داریوش رستمی رییس شعبه مرکزی کرج با اعلام این خبر گفت: میز خدمت به منظور خدمات‌رسانی هر چه بهتر و دست‌یابی آسان مراجعان به خدمات قابل ارایه در شعبه مرکزی کرج راه‌اندازی شد.
وی تصریح کرد: میز خدمت این شعبه با مستقر شدن کارشناس مربوطه و در راستای تکریم ارباب رجوع در سالن وروردی شعبه مستقر و پاسخگوی مراجعه کنندگان است.
وی ادامه داد: با راه‌اندازی میز خدمت نیازی نیست مراجعه کنندگان به قسمت‌های دیگر شعبه مراجعه کنند، زیرا تمام خدمات را از طریق میز خدمت دریافت می‌کنند و در صورت لزوم و پس از اخذ راهنمایی های لازم به دوایر مربوطه ارجاع می شوند
رستمی افزود: امیدواریم در پاسخگویی و بهبود رضایت ارباب رجوع در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات خوبی ارایه دهیم که این امر باعث صرفه‌جویی در رفت و آمد، کاهش هزینه و زمان و نیز رضایتمندی مراجعین خواهد شد.
به گفته وی ارایه اطلاعات و راهنمایی لازم به مراجعان در ارتباط با امور مربوطه، دریافت مدارک و درخواست‌های مراجعان، انجام امور درخواست‌های متقاضیان، دستیابی آسان و سریع مردم به خدمات قابل ارایه،تشریح انواع حسابهای سپرده گذاری، ارایه خدمات به موقع و موثر به مردم و تکریم ارباب رجوع از وظایف میز خدمت است.
آخرین بروزرسانی 1394/4/22