فهرست اخبار فهرست اخبار

با حضور مدیرعامل بانک پروژه مینا رزیدنس جزیره کیش به بهره برداری رسید

بهره برداری از پروژه مینا رزیدنس جزیره کیش

پروژه مینا رزیدنس کیش ، بامدیرعامل ومسوولان جزیره کیش در سواحل شرقی این جزیره افتتاح شد وبه بهره برداری رسید .

در آیین پروژه 271 واحدی مسکن مینا رزیدنس کیش ، علیرضا قائدیان معاون گردشگری سازمان منطقه آزادکیش ، اعضای شورای شهر کیش و جمعی از مسولان محلی و فعالان اقتصادی نیز حضور داشتند.

مدیرعامل بانک و هیات همراه ضمن بازدیداز قسمت های مختلف پروژه مینا رزیدنس کیش ، ابراز رضایت و خرسندی خود را از عملیات اجرا و بهره برداری این پروژه ابراز داشتند.

پروژه مینا رزیدنس کیش در زمینی به مساحت 13500 متر مربع   وبا زیربنایی حدود000ر60 مترمربع در 5 بلوک و 13 طبقه  به شکل کشتی طراحی در ساحل مرجان با سرمایه گذاری گروه مالی بانک مسکن  به بهره برداری رسید .

این مجتمع مسکونی دارای 271 آپارتمان با مترازهای 46 تا 295 مترمربع  ،وبا امکانات رفاهی نظیر سالنهای ورزشی ، سوپر مارکت ، مهد کودک ، زمین بازی ویژه کودکان ومجتمع اداری و خدماتی است .

برخوردای از 9 هزار متر فضای سبز، آب نماها ، آلاچیق و فضای تفریحی از دیگر ویژگیهای این مجتمع مسکونی است.

دراین سفر ابوالقاسم رحیمی انارکی و محمدرضا بوستان افروز مدیرشعب هرمزگان از پروژه درحال ساخت ستاره کیش متعلق به شرکت سرمایه گذاری مسکن بازدید کردند.

مدیرعامل بانک در گفت و گو باایرنا اعلام کردکه بانک مسکن وزیرمجموعه آن اماده تامین مالی وفعال کردن پروژه های عمرانی غیرفعال در جزره کیش است .

ابوالقاسم رحیمی انارکی با اشاره به غیرفعال بودن مجموعه ای از طرح های عمرانی جزیره کیش افزود: درصورت همکاری متقابل سازمان منطقه آزاد کیش و رسیدن به توافق ، این بانک برای تکمیل و فعال کردن پروژه های راکد آمادگی دارد.

وی با اشاره به بازدید خود از جزیره کیش و شرایط اقتصادی کشور ،  اظهار کرد: بانک مسکن می تواند به بهبود این اوضاع کمک کند وبا راعکاریهای مختلف وبازارسرمایه نسبت به تامین منابع مالی موردنیاز پروژ ه های نیمه تمام اقرام کند که این امر منوط به توافق و همکاری های متقابل است .

 

آخرین بروزرسانی 1397/10/11