تازه های اخبار تازه های اخبار

محمدرضا بوستان افروز مدیر شعب استان هرمزگان به همراه ناصر شریفی نماینده غرب هرمزگان از روند اجرای پروژه مسکن بسیجیان امین شهرستان بستک بازدید کرد .

بازدید بوستان افروز از پروژه مسکن بسیجیان بستک

مدیر شعب استان طی سفر به شهرستان بستک ، از پروژه 120 واحدی بسیجیان امین این شهرستان که در دو فاز درحال ساخت می باشد ، بازدید و از نزدیک در جریان ساخت و چگونگی فرآیند پیشرفت فیزیکی این پروزه قرار گرفت

مدیر شعب استان طی سفر به شهرستان بستک ،  از پروژه  120   واحدی بسیجیان امین این شهرستان  که در دو فاز درحال ساخت می باشد ،  بازدید و از نزدیک در جریان ساخت و چگونگی فرآیند پیشرفت فیزیکی این پروزه قرار گرفت .

دراین بازدید ناصر شریفی نماینده غرب هرمزگان و   ناصرمحمدپور  مدیرعامل تعاونی  به تشریح روند اجرای پروزه پرداختند و از همراهی بانک مسکن دراین خصوص تشکر و  قدردانی کردند.

مدیرعامل شرکت تعاونی بسیجیان  تصریح کرد : این پروژه در زمینی به مساحت بیش از 6  هکتار ساخته شده و ساخت  فاز    اول   با استفاده از تسهیلات بانک مسکن می باشد که تاکنون    47%   پیشرفت فیزیکی داشته است .

بوستان افروز با تاکید بر این که بانک مسکن در بحث تسهیلات و تامین مالی،  تعامل و همکاری خوبی را با این تعاونی داشته است ، ضروری دانست مدیرعامل و مسیولین این تعاونی  نیز هرچه سریعتر بر  تسریع در  روند اجرای پروژه کنترل بیشتری داشته وهرچه سریعتر این پروژه را به بهره برداری  برسانند 
آخرین بروزرسانی 1398/8/21