تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر از پذیرندگان برترپایانه های فروشگاهی استان هرمزگان

از پذیرندگان برتر پایانه های فروشگاهی استان هرمزگان طی مراسمی با حضور آقای ضیایالدین شاکر معاون اجرایی،بازرس ، رییس دایره حقوقی ومعاون دایره ارتباطات وبازاریابی این مدیریت وروسای شعب رسالت، نخل و غدیر بندرعباس ، با اهدای هدایا و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد

ضیای الدین شاکر هدف از  تجلیل این دو پذیرنده برتر شعب غدیر ورسالت بندرعباس ، را تشویق وترغیب استفاده از پایانه های فروشگاهی بانک مسکن و در راستای گسترش فرهنگ بانکداری الکترنیک بیان نمود .

شاکرحفظ چرخه ارزش پول در بانک مسکن توسط مشتریان را ضروری دانست و خواستارمتمرکز شدن گردش مالی اصناف طرف قرارداد پوزهای فروشگاهی در بانک مسکن شد.

 در این دیدار که باهدف برقراری تعامل بیشتر و ارتباط موثر با مشتریان و استمرار همکاری  و وفادار سازی آنان شکل گرفت ، بابک زارعی مدیر آژانس مسکن ستار خان که برترین پذیرنده فروشگاهی در مهر ماه سال 97 این مدیریت می باشد با بیان اینکه مدت 10 سال است مشتری بانک مسکن است رضایت خود از خدمات و پشتیبانی دستگاههای پوز بانک اعلام نمود و تبلیغ خدمات و محصولات بانک مسکن در بین همکاران صنف خود را جزو کارهای خود دانست و با اظهار رضایت از خدمات بانک بر ادامه همکاری با بانک مسکن تاکید کرد.

 همچنین عبداله مسلمانی  از پذیرندگان برتر این مدیریت در مهر ماه 97، که از انبوه سازان خوش نام و فعال در بخش مسکن میباشد ، اعلام کرد ما خود را جزو خانواده بانک مسکن می دانیم و باید با سپرده گذاری در بانک مسکن پاسخگوی ارایه خدمات و تسهیلات بانک باشیم . این پذیرنده برتر همچنین با بیان اینکه تعداد 100نفر حقوق بگیر ثابت در شرکت ساختمانی مسلمانی وجود دارد که تمامی آنها در بانک مسکن حساب دارند و از مشتریان بانک می باشند هدف اولیه خود را از فعالیت در این بخش خانه دار کردن اقشار با درآمد پایین بواسطه احداث واحدهای میان متراژ اعلام کرد. عبداله مسلمانی با اعلام اینکه درحال ساخت پروژه های 119 و 70 واحدی با مشارکت بانک مسکن می باشد عنوان کرد در راستای رسالت خود که شرکت در امور خیرخواهانه می باشد احداث درمانگاه خیریه را آغاز نموده است. این پذیرنده برتر در پایان ضمن تشکر از مجموعه مدیریت، رضایت کامل خود را از خدمات و برخورد کارکنان بانک اعلام نمود.

 

 

آخرین بروزرسانی 1397/10/8